Zespół  Szkół im. Tadeusza  Kościuszki w Żarkach  znów w akcji pomagania. - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

Zespół  Szkół im. Tadeusza  Kościuszki w Żarkach  znów w akcji pomagania.

Zakończyła się kolejna edycja akcji Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach, której celem jest pomoc dla Polaków mieszkających na wschodnich kresach dawnej Rzeczypospolitej. Po raz kolejny czynnie włączyła się w nią społeczność Zespołu Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Żarkach.

Akcja zakończyła się 9 listopada, kiedy to koordynator szkolny Alicja Misiak wraz z uczniami klasy 3 abp przekazali zebrane w szkole dary .

Dziękujemy wszystkim wychowawcom, rodzicom i młodzieży za włączenie się w akcję i za wsparcie zbiórki. Zgromadzone prezenty pod koniec listopada zostaną przekazane do Wilna.