Lista przyjętych na rok szkolny 2021/2022 - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

Lista przyjętych na rok szkolny 2021/2022

Lista przyjętych

Liceum Ogólnokształcące w Żarkach (ZS)

(1B – 2 ) biol – chem – j.ang

Nazwisko , imię
Szewczyk , Katarzyna
Kwiecień , Patrycja
Strzelecka , Weronika
Sergiel , Maksymilian
Lamch , Natalia
Maligówka , Kornelia
Koral , Jan

Lista przyjętych

Liceum Ogólnokształcące w Żarkach (ZS)

(1B ) biol – chem – mat

Nazwisko , imię
Przyborowska , Julia
Dorobisz , Oskar
Beleć , Patrycja
Sikora , Natalia
Wystrychowska , Wiktoria

Lista przyjętych

Liceum Ogólnokształcące w Żarkach (ZS)

(1A – 2) j.pol – his – geo

Nazwisko , imię
Kwiecińska , Nikola
Szczeblewska , Maja
Lamch , Sara
Treter , Oliwia
Musialik , Samanta

Lista przyjętych

Liceum Ogólnokształcące w Żarkach (ZS)

(1C – 2 ) geogr – mat – j. ang

Nazwisko , imię
Kubara , Anna
Jawura , Krzysztof
Podsiadlik , Karol
Łaszczyca , Marek
Stala , Paulina

Lista przyjętych

Technikum w Żarkach (ZS)

(1TG) [ 0 ] Technik żywienia i usług gastronomicznych ( ang – niem,ros)

Nazwisko , imię
Rogala , Jakub
Knera , Maciej
Zawiślak , Oskar
Lech , Kacper
Gutowska , Klaudia

Lista przyjętych

Technikum w Żarkach (ZS)

(1TR) [ 0 ] Technik reklamy ( ang – niem,ros)

Nazwisko , imię
Majcher , Julia
Sumorowska , Lena
Olewińska , Maja
Siuda , Nadia
Jakubczak, Weronika
Kęsicka , Martyna
Kmiecik , Kacper
Kurzeja , Maja
Musialik , Paulina
Chwastek , Kacper
Domańska Maja

Lista przyjętych

Technikum w Żarkach (ZS)

(1TH) [ 0 ] Technik hotelarstwa ( ang – niem,ros)

Nazwisko , imię
Męcik, Martyna
Klimas , Jakub
Majewska , Natalia
Jakubczyk , Kinga
Kupicha , Nikola

Lista przyjętych

Technikum w Żarkach (ZS)

(1TI) [ 0 ] Technik informatyk ( ang – niem,ros)

Nazwisko , imię
Rosik , Wiktor
Chejduk , Bartosz
Kowalski , Dominik
Jastrzębski , Filip
Lamch, Krystian
Kapkowski , Paweł
Maliszewski , Mikołaj
Kruczyk , Błażej
Męcik , Albert
Dydak , Kacper
Garncarz , Piotr
Samerdak , Maksymilian
Bednarski , Łukasz
Kozik , Kamil
Woldan , Gabriel
Wójcik , Bartosz
Ganczewski , Kornel
Głowacki , Jakub
Czerwik , Daria
Surowiec , Marcel
Tomala , Paweł
Matyjas , Mikołaj
Knera , Bartłomiej
Chadziński , Bartosz
Męcik , Paweł
Szewczyk , Piotr
Bober , Maksymilian
Gadomski, Michael
Siwek , Szymon
Lampa , Dawid
Gołuchowski , Mateusz
Szmuc , Oskar
Wdowiński , Nikodem
Zięba , Krzysztof
Pakuła , Karol
Gawlik , Kacper

Marcin Rał

Informatyk, programista, administrator systemów informatycznych, nauczyciel przedmiotów informatycznych fb.me/marak89 m89.eu