Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w roku szkolnym 2016/2017 przystąpił do projektu Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa.Zdobyliśmy dotację celową w kwocie 15 tys. złotych na zakup nowości wydawniczych (książek niebędących podręcznikami) w ramach programu wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” – Priorytet 3.Program ma na celu wspieranie w zakresie rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję czytelnictwa dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych. Termin realizacji dotacji: do 31 grudnia 2016 r.W ramach projektu sukcesywnie uzupełniamy zbiory biblioteczne nowościami książkowymi, beletrystyką, bestsellerami, lekturami oraz literaturą rozwijającą zainteresowania uczniów. W planach mamy zakup ponad 500 książek.Wszystkich czytelników zapraszamy do zapoznania się z nową oferta wydawniczą naszej biblioteki.

„Kto czyta książki, żyje podwójnie.”
Umberto Eco

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *