UROCZYSTE POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

UROCZYSTE POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

„Nasze wybory sprawiają, że jesteśmy tym, kim jesteśmy… i zawsze możemy wybrać to co słuszne.”

26 kwietnia 2024 r. odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów,  które swoją obecnością uświetnili: Starosta Myszkowski Piotr Kołodziejczyk, Przewodniczący Rady Powiatu w Myszkowie Mariusz Karkocha, Członek Zarządu Powiatu Jolanta Koral, Zastępca Burmistrza Miasta Myszkowa Iwona Franelak, Wójt Gminy Niegowa Mariusz Rembak,  Dyrektor ZS im. T. Kościuszki w Żarkach Danuta Służałek-Jaworska, Wicedyrektor Anna Dzieża,  Grono Pedagogiczne, rodzice naszych absolwentów i sami absolwenci.

W czasie uroczystości wręczono nagrody uczniom szkół podstawowych z naszego powiatu –  zwycięzcom drugiej edycji Powiatowego Konkursu Językowego w kategoriach: język angielski i język niemiecki.

Wręczono również nagrodę uczniowi z klasy III Technikum Informatycznego, który brał udział w ogólnopolskim finale Olimpiady Innowacji Technicznych w Telekomunikacji i Informatyce, zajmując drugie miejsce.

Zakończenie roku szkolnego to zawsze czas głębokiej nostalgii, rozstania, obawy przed nieznanym, ale również czas radości z nadejścia nowego rozdziału w życiu.

Mieliśmy okazję pożegnać kolejną grupę maturzystów, którzy stali się częścią naszej szkoły.

Drobnymi upominkami dla rodziców wyraziliśmy swoją wdzięczność za ich zaangażowanie, pomoc i tworzenie historii szkoły.

Najlepsi uczniowie znaleźli swoje miejsce w ALEI GWIAZD.

Nie zabrakło również „Szkolnych Oskarów” i „Złotych Malin” dla tych absolwentów, którzy swoimi umiejętnościami, poczuciem humoru tworzyli i urozmaicali życie szkolne.

Jeszcze raz chcielibyśmy życzyć Wam – Drodzy Absolwenci – powodzenia w dalszym tworzeniu własnej drogi życiowej!