Światowy TyDzień Życzliwości i Pozdrowień w Zespole Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Żarkach - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

Z okazji Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień zaplanowaliśmy w Naszej szkole w dniach 21.11.2022 r. – 25.11.2022 r. pozytywne działania.
Inicjatorem akcji jest pedagog szkolny p. Izabella Matczak przy zaangażowaniu psychologa szkolnego p. Marty Wyszyńskiej-Słota. Dziękujemy p. Januszowi Nowakowi oraz uczniom klasy II oraz IV Technikum Reklamy za piękną dekorację.  Szczegóły działań i relacja z ich efektów już wkrótce.  Dołącz się do akcji – przekaż pozytywne emocje i pozdrowienia innym. Bądź życzliwy każdego dnia.