MISS SZKOŁY - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

MISS SZKOŁY

MISS SZKOŁY wybrana! 8 marca 2023r. w Dniu Kobiet odbyły się w Zespole Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach – przygotowane przez Samorząd Uczniowski – wybory Miss Szkoły . Uczestniczki konkursu zaprezentowały się w trzech odsłonach – w stroju galowym, w dowolnym przebraniu/kostiumie oraz zaprezentowały swój talent. Musiały również wykazać się inteligencją odpowiadając na pytania . Jury nie miało łatwego zadania. Ostatecznie po długich naradach poznaliśmy wyniki:

– Druga Wicemiss – Oliwia Pompa -kl. 1B ,

– Pierwsza Wicemiss – Patrycja Kołacz – kl. 3 ABP.

Miss 2023 Zespołu Szkół im T. Kościuszki w Żarkach została Aleksandra Kot -kl. 4 ABP, która zdobyła też tytuł Miss Publiczności!

Wszystkim serdecznie gratulujemy 👏👏👏 i dziękujemy za wspaniałą zabawę.

Samorząd Uczniowski złożył również życzenia wszystkim Paniom oraz wręczył piękne kwiaty.

Szczególne podziękowania kierujemy do Kaliny Podsiadlik z kl.3ABP za wykonanie przepięknej dekoracji oraz Angeliki Rasztabigi z kl.4 TGP, która jest autorką tej pięknej

i profesjonalnej galerii zdjęć!