„Pokój dla planety. Planeta pokoju” - Konkurs rozstrzygnięty! - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

„Pokój dla planety. Planeta pokoju” – Konkurs rozstrzygnięty!

Z okazji trwającego w naszej szkole Tygodnia Edukacji Globalnej (13-19 listopada 2023 r.) pod hasłem „Pokój dla planety. Planeta pokoju” mieliśmy okazję zapoznać się z wystawą plakatową poświęconej tematom związanym z konfliktami zbrojnymi, dążeniem do pokoju i doświadczeniom uchodźczym. W ramach tej akcji został zorganizowany też konkurs plastyczny, którego głównym celem było rozwijanie krytycznego myślenia oraz pobudzenie uczniów i uczennic do empatii. A oto wyniki: 

I miejsce– klasa IV TIR w składzie: Milena Morawiec, Kinga Stodółkiewicz, Martyna Nocoń; II miejsce– klasa II TRG w składzie: Olga Dworaczek, Natalia Błaszczyk, Klaudia Sojka;  III miejsce– klasa II A w składzie: Julia Tosiek, Jagoda Noszczyk, Maja John.

Zwycięzców nagrodzono dyplomami i nagrodami książkowymi. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział.

Jolanta Zamora