Dziękuję, za wspólnie spędzony czas - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

Dziękuję, za wspólnie spędzony czas

„Szukajcie tej prawdy tam, gdzie ona rzeczywiście się znajduje! Jeśli trzeba, bądźcie zdecydowani iść pod prąd obiegowych poglądów i rozpropagowanych haseł! Nie lękajcie się Miłości, która stawia człowiekowi wymagania”.
Jan Paweł II

Minęło 10 lat efektywnej współpracy, twórczej aktywności, inspirujących wyzwań oraz różnorodnych inicjatyw i przedsięwzięć.

Bardzo dziękuję rodzinie, przyjaciołom i wszystkim życzliwym osobom, z którymi miałam przyjemność współpracować w latach 2009- 2019, pełniąc funkcję Dyrektora Zespołu Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach.
Czas intensywnej pracy zespołowej, kilkunastu ambitnych projektów unijnych, doskonałych sukcesów młodzieży, nietuzinkowych pomysłów, nowoczesnej bazy dydaktyczno- lokalowej oraz totalnej metamorfozy palcówki.

Dziękuję za nieoceniony udział w budowaniu tożsamości szkoły oraz za pomoc w kreowaniu nowoczesnych przemian.
Jestem wdzięczna za zaangażowanie, okazaną pomoc, życzliwość, wsparcie, lojalność i wielkie serce.

Proszę przyjąć serdeczności, życzenia wszelkiej pomyślności oraz samych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.


Z wyrazami szacunku i uznania
Dyrektor Zespołu Szkół
im. T. Kościuszki
w Żarkach
dwóch kadencji
w latach 2009- 2019

Mariola Piątek

„Przeżyte chwile nie giną. Nie wiemy nigdy, kiedy wypłyną z dalekiej przeszłości, by nałożyć się na to, co przeżywamy obecnie”.
Larysa Mitzner

Andrzej Kot

Jeden z 3 współautorów tej witryny.