Obchody święta Konstytucji 3 Maja 3.05.2020 - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

Obchody święta Konstytucji 3 Maja 3.05.2020

W tym roku obchodzimy 229. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja – pierwszej w Europie i drugiej na świecie (po konstytucji Stanów Zjednoczonych) spisanej ustawy zasadniczej, regulującej organizację władz państwowych oraz prawa i obowiązki obywateli. Ze względu na obecną sytuację i związane z nią obostrzenia tegoroczne obchody święta Konstytucji 3 Maja oraz Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej będą skoncentrowane na wydarzeniach dostępnych w przestrzeni cyfrowej.

Więcej informacji: https://www.gov.pl/web/kultura/obchody-swieta-konstytucji-3-maja-i-dnia-flagi-rzeczypospolitej-polskiej–zapowiedz-wydarzen

M89.EU Marcin Rał

Informatyk, programista, administrator systemów informatycznych, nauczyciel przedmiotów informatycznych fb.me/marak89 m89.eu