Konkurs na najładniejszy świąteczny wystrój sali lekcyjnej. - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

Konkurs na najładniejszy świąteczny wystrój sali lekcyjnej.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Samorząd Uczniowski ogłosił w grudniu konkurs na najładniejszy świąteczny wystrój sali lekcyjnej. W tym roku zwycięstwo odniosła klasa 4TIR wraz  z wychowawczynią panią Katarzyną Gołuchowską, która opiekuje się salą nr 54. Drugie miejsce zajęła  kl. 1A z wychowawczynią panią Nina Podsiadlik i dekoracja sali nr 18. Trzecie miejsce przypadło uczniom kl. 1TGH i ich wychowawczyni pani Lidii Nowak, którzy udekorowali salę nr 49.

Dwie klasy otrzymały wyróżnienia – klasa 3ABP z wychowawczynią panią Alicją Misiak (sala nr 24) oraz klasa 2TRG z wychowawczynią panią Moniką Wcisło(sala nr 20). Zwycięzcy otrzymują kupon zwalniający z odpowiedzi bądź kartkówki w wybranym terminie oraz nagrodę rzeczową.

Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie, kreatywność oraz poświęcony czas.

Jolanta Zamora