Dzień Postaci z Bajek - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach %

Dzień Postaci z Bajek

W Zespole Szkół im. T. Kościuszki  został zorganizowany przez Samorząd Uczniowski z opiekunem Katarzyną Gołuchowską „Dzień Postaci z Bajek”. Uczniowie mogli przebrać się za dowolną  postać z bajki.  Najlepsze kostiumy założyli : 

• miejsce pierwsze i drugie – Dominika Garncarz i Karolina Lada kl.5 TGP, 

• miejsce trzecie – Patrycja Sobierajska 1B.

Trzy pierwsze miejsca zostały nagrodzone, oprócz tego 6 osób otrzymało wyróżnienia – są to: Maja Rembak kl.4ABP, Paulina Musialik kl. 3RGH,  Klaudia Sobierajska kl.2 B, Jakub Matyja kl. 4 TIR, Konrad Madej kl. 4ABP, Mikolaj Jaworski kl.2RGH,

Wszyscy  zaprezentowali  się przepięknie. Gratulujemy i dziękujemy za liczny udział oraz wspólną zabawę!

Jolanta Zamora