Zielona Pracownia 2021 - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

Zielona Pracownia 2021

zielona pracownia 2021

Z wielką radością informujemy, iż w Zespole Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach powstanie Zielona Pracownia 2021 „Środowisko ponad wszystko” sfinansowana ze środków WFOŚiGW w Katowicach. Od roku szkolnego 2021/2022 uczniowie będą mieli możliwość korzystania z Ekopracowni, która stanie się dla nich miejscem przyjaznym  do zdobywania i utrwalania wiedzy w zakresie biologii, chemii oraz kół zainteresowań. Pracownia będzie inspiracją do działań na rzecz ochrony środowiska. W celu zwiększenia zainteresowań uczniów przedmiotami nauk ścisłych na placu szkolnym powstanie stacja meteorologiczna, która umożliwi przeprowadzenie zajęć na świeżym powietrzu.


https://www.wfosigw.katowice.pl/9-aktualnosci/2684-rozstrzygniecie-konkursu-zielona-pracownia-2021.html?fbclid=IwAR1jU0xfo7tAfAou2vNztu2lJnmQqWBDU-CYugRDsgPhqlUFFWEpO8W376MM89.EU Marcin Rał

Informatyk, programista, administrator systemów informatycznych, nauczyciel przedmiotów informatycznych fb.me/marak89 m89.eu