Pożegnanie klas maturalnych 2021 - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

Pożegnanie klas maturalnych 2021

Dyrektor Zespołu Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Żarkach w imieniu własnym i całego Grona Pedagogicznego przekazuje uczniom klas maturalnych serdeczne gratulacje z okazji ukończenia szkoły.

Zakończyliście ważny etap wspólnej nauki i pracy. Przed Wami przyszłość pełna sukcesów, ale itrudnych życiowych wyborów.

Z całego serca życzymy Wam spełnienia marzeń, obrania właściwej drogi w życiu i dojścia do zamierzonego celu.

Cytując słowa Matki Teresy z Kalkuty:

Życie jest bogactwem, strzeż go.

Życie jest marzeniem, spełnij je.”

Danuta Służałek-Jaworska

Anna Dzieża

Oraz Grono Pedagogiczne

W imieniu wszystkich uczniów klasa I TIR życzy maturzystom szczęśliwej drogi ku dorosłości, uśmiechu losu, spełnienia najskrytszych marzeń i udanego wakacyjnego wypoczynku.

Zapraszamy do obejrzenia filmu:

M89.EU Marcin Rał

Informatyk, programista, administrator systemów informatycznych, nauczyciel przedmiotów informatycznych fb.me/marak89 m89.eu