Oficjalne wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego 2020/2021 - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

Oficjalne wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego 2020/2021

W wyborach do SU startowało 5 kandydatów:

  1. Aleksandra Kot, z kl. II ABP
  2. Bartłomiej Koczur, z kl. II THI
  3. Milena Morawiec, z kl. I TIR
  4. Karolina Gałązka, z kl. II ABG
  5. Hubert Cacoń, z kl. II ABP

Wedle statutu szkoły, cała piątka wchodzi w skład nowego samorządu, a miejsce Przewodniczącego, zastępcy oraz sekretarza obejmują kolejno: Aleksandra Kot z wynikiem 69 głosów, Bartłomiej Koczur z 33 głosami poparcia oraz Milena Morawiec, która uzyskała 21 głosów.

Gratulujemy wygranym, i życzymy przyszłych sukcesów. Dziękujemy również wyborcom, którzy chcieli oddać swój głos na czas (głosy, zgodnie z poprzednimi ogłoszeniami, były liczone do godziny 20:00). Frekwencja w tym roku wynosiła ok. 45%.

Wyniki prezentują się następująco:

Oficjalne wyniki wyborów, godzina 20:00

d

Jeden z 3 współautorów tej witryny.