Lista zakwalifikowanych do przyjęcia - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia

vEdukacja Nabór Szkoły Ponadpodstawowe – Punkt Naboru Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1A [j.pol-his-geo/wos]
Liceum Ogólnokształcące w Żarkach (ZS)


Nazwisko, Imię
Ambroży, Wiktoria
Bacior, Paweł
Dub, Miłosz
Fiutek, Marta
Ginter, Klara
John, Maja
Kajdas, Mateusz
Karkowska, Natasza
Kotyrba, Vanessa
Kozak, Nikola
Lamch, Zuzanna
Ludwig, Bartosz
Majuch, Alan
Nawara, Antoni
Noszczyk, Jagoda
Ozner, Nikola
Pietrakowska, Martyna
Pluta, Natalia
Radosz, Magdalena
Rębisz, Agata
Słabosz, Klara
Stodółkiewicz, Daria
Syguła, Dominik
Tosiek, Julia
Walasek, Szymon
Wawryło, Amelia
Ziarkowska, Amelia

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 38.15



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1B [biol-chem-mat/j.ang]
Liceum Ogólnokształcące w Żarkach (ZS)


Nazwisko, Imię
Bereza, Martyna
Bieniek, Brajan
Chejduk, Nikoletta
Cupiał, Wiktoria
Czylok, Julia
Gil, Emilia
Jęczara, Szymon
Kita, Jakub
Konieczniak, Natalia
Kot, Nikola
Kot, Piotr
Kowacka, Julia
Kozyra, Bartosz
Kuczera, Rafał
Kukla, Nadia
Kuzior, Julia
Maligłówka, Kamil
Napora, Kamil
Neclaw, Marcin
Placek, Julia
Placek, Wiktoria
Pluta, Wiktoria
Pompa, Oliwia
Pyka – Siecińska, Julia
Sękala, Wiktoria
Sobierajska, Klaudia
Stelmach, Weronika
Szczepanek, Alicja
Turoń, Nikola

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 38.9



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1C [geogr-mat-j.ang]
Liceum Ogólnokształcące w Żarkach (ZS)


Nazwisko, Imię
Brodzik, Kinga
Budkowska, Maria
Florek, Karolina
Kotowicz, Aleksander
Kowacka, Anna
Kowacka, Martyna
Lamch, Marlena
Nowakowska, Weronika
Sikora, Bartłomiej
Sosnowska, Daria
Tomczyk, Marta
Wysocka, Julia
Żurawska, Daria

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 64.5



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1TG [[O] Technik żywienia i usług gastronomicznych (ang-niem,ros)]
Technikum w Żarkach (ZS)


Nazwisko, Imię
Bednarska, Zuzanna
Domańska, Oliwia
Dorobisz, Miłosz
Gil, Milena
JAWORSKI, MIKOŁAJ
Miłoch, Karolina
Pikuła, Kacper
Tkacz, Julia
Widurek, Kinga
Wosik, Natalia
Wróbel, Tadeusz

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 34.2



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1TH [[O] Technik hotelarstwa (ang-niem,ros)]
Technikum w Żarkach (ZS)


Nazwisko, Imię
Kurek, Hubert
Miśta, Magdalena
Sławczyk, Wiktoria
Sokół, Wiktoria
Węgrzyn, Eliza

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 54.75



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1TI [[O] Technik informatyk (ang-niem,ros)]
Technikum w Żarkach (ZS)


Nazwisko, Imię
BACIOR, TOMASZ
Brodzik, Paulina
Ciechański, Dawid
Dub, Tobiasz
Fiutek, Jakub
Frączek, Igor
Gałązka, Antoni
Gierwatowski, Bartosz
Gil, Michał
Gonciarz, Maksymilian
Karoń, Michał
Kawecki, Bartosz
Klimek, Piotr
Koperkiewicz, Dawid
Kozłowski, Bartosz
Labocha, Kacper
Magiera, Krystian
Maligłówka, Alan
Nowak, Piotr
Okularczyk, Szymon
Olszewski, Bartosz
Plutowski, Jakub
Radosz, Wiktor
Rusek, Patryk
Szczepanek, Konrad
Veith, Oskar
Ziajski, Wiktor
Żbikowski, Marcel
Żurek, Hubert

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 60



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1TR [[O] Technik reklamy (ang-niem,ros)]
Technikum w Żarkach (ZS)


Nazwisko, Imię
Banaś, Antoni
Błaszczyk, Natalia
Brenkus, Emilia
Dworaczek, Olga
Ginter, Oskar
Grzesiak, Zuzanna
Haładus, Natalia
Jagoda, Katarzyna
Lisiecki, Łukasz
Maciąg, Anastazja
Magiera, Wiktoria
Matyja, Eryk
Mazanek, Kacper
Męcik, Natan
Pawula, Paweł
Piotrowski, Oskar
Sojka, Klaudia
Szczechla, Bartosz
Tylkowski, Eryk
Winiarski, Mateusz

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 40.85



M89.EU Marcin Rał

Informatyk, programista, administrator systemów informatycznych, nauczyciel przedmiotów informatycznych fb.me/marak89 m89.eu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.