Lista zakwalifikowanych do przyjęcia na rok szkolny 2021/2022 - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia na rok szkolny 2021/2022

Lista przyjętych będzie umieszczona 2 sierpnia.

klasa: 1A-2 [j.pol-his-geo]

Kwiecińska, Nikola
Lamch, Sara
Musialik, Samanta
Szczeblewska, Maja
Treter, Oliwia

klasa: 1B [biol-chem-mat]

Beleć, Patrycja
Dorobisz, Oskar
Przyborowska, Julia
Sikora, Natalia
Wystrychowska, Wiktoria

klasa: 1B-2 [biol-chem-j.ang]

Frukacz, Wiktoria
Koral, Jan
Kwiecień, Patrycja
Lamch, Natalia
Maligłówka, Kornelia
Sergiel, Maksymilian
Strzelecka, Weronika
Szewczyk, Katarzyna

klasa: 1C-2 [geogr-mat-j.ang]

Jawura, Krzysztof
Kubara, Anna
Łaszczyca, Marek
Podsiadlik, Karol

klasa: 1TG [[O] Technik żywienia i usług gastronomicznych (ang-niem,ros)]

Gutowska, Klaudia
Knera, Maciej
Lech, Kacper
Rogala, Jakub
Zawiślak, Oskar

klasa: 1TH [[O] Technik hotelarstwa (ang-niem,ros)]

Jakubczyk, Kinga
Klimas, Jakub
Majewska, Natalia
Męcik, Martyna

klasa: 1TI [[O] Technik informatyk (ang-niem,ros)]

Bednarski, Łukasz
Bober, Maksymilian
Chadziński, Bartosz
Chejduk, Bartosz
Czerwik, Daria
Dydak, Kacper
Gadomski, Michael
Ganczewski, Kornel
Garncarz, Piotr
Gawlik, Kacper
Głowacki, Jakub
Gołuchowski, Mateusz
Jastrzębski, Filip
Kapkowski, Paweł
Knera, Bartłomiej
Kowalski, Dominik
Kozik, Kamil
Kruczyk, Błażej
Lamch, Krystian
Lampa, Dawid
Maliszewski, Mikołaj
Matyjas, Mikołaj
Męcik, Albert
Męcik, Paweł
Pakuła, Karol
Rosik, Wiktor
Samerdak, Maksymilian
Siwek, Szymon
Surowiec, Marcel
Szewczyk, Piotr
Szmuc, Oskar
Tomala, Paweł
Wdowiński, Nikodem
Woldan, Gabriel
Wójcik, Bartosz
Zięba, Krzysztof

klasa: 1TR [[O] Technik reklamy (ang-niem,ros)]

Chwastek, Kacper
Jakubczak, Weronika
Kęsicka, Martyna
Kmiecik, Kacper
Kupicha, Nikola
Kurzeja, Maja
Majcher, Julia
Musialik, Paulina
Olewińska, Maja
Siuda, Nadia
Sumorowska, Lena

Marcin Rał

Informatyk, programista, administrator systemów informatycznych, nauczyciel przedmiotów informatycznych fb.me/marak89 m89.eu