List Ministra Edukacji Narodowej - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

List Ministra Edukacji Narodowej

List Ministra Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski do dyrektorów, nauczycieli, rodziców i uczniów: – Wkrótce rozpoczniemy nowy rok szkolny. Po przerwie uczniowie i nauczyciele wrócą do codziennych obowiązków. Decyzję o przywróceniu zajęć podjęliśmy po wielu rozmowach z ekspertami. Wspólnie ustaliliśmy, że edukacja, podobnie jak wiele innych dziedzin życia społecznego i gospodarczego, powinna funkcjonować w sposób zbliżony do tego sprzed pandemii. Powrót dzieci do stacjonarnej nauki w szkołach zaplanowała również zdecydowana większość państw europejskich – podkreślił w liście minister edukacji.- U progu nowego roku szkolnego życzę wszystkim, aby był on spokojny i bezpieczny, a także obfitował w sukcesy edukacyjne oraz wychowawcze. Jestem przekonany, że wytrwałość w nauce i konsekwentne rozwijanie swoich talentów pozwoli uczniom osiągnąć jak najlepsze wyniki w nauce i w czerwcu przyszłego roku z dumą odebrać szkolne świadectwa.

Więcej ➡️https://bit.ly/3hFM0In

#BezpiecznyPowrótDoSzkoły

#bezpieczeństwo

M89.EU Marcin Rał

Informatyk, programista, administrator systemów informatycznych, nauczyciel przedmiotów informatycznych fb.me/marak89 m89.eu