Lekcja otwarta „Nie taki wilk straszny” - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

Lekcja otwarta „Nie taki wilk straszny”

22 maja – Dzień Praw Zwierząt.

W ramach projektu „Zaproś mnie na swoją lekcję” uczniowie klasy 2TGP na lekcji biologii z Panią Roksaną Pucek mogli gościć Panią Edytę Piekarską, która przedstawiła w ciekawy sposób najważniejsze informacje na temat wilków.

Było to istotne wydarzenie, ze względu na obchody Święta Praw Zwierząt, które mają na celu przypomnienie wszystkim ludziom o prawach zwierząt, przede wszystkim o prawie do godnego życia, bezpieczeństwa i wolności. Od tego momentu nikt nie ma wątpliwości, że zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą, a człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.

M89.EU Marcin Rał

Informatyk, programista, administrator systemów informatycznych, nauczyciel przedmiotów informatycznych fb.me/marak89 m89.eu