Lekcja online z Chorwacją! - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

Lekcja online z Chorwacją!

W dniu 27.01.2021 uczniowie klasy 1ab odbyli lekcję języka angielskiego z równoległą klasą z Ekonomskiej Skoly Pozega w Chorwacji. Było fantastycznie! Oprócz zaprezentowania Polski, Żarek i naszej szkoły mieliśmy okazję obejrzeć piękne chorwackie krajobrazy, porozmawiać o szkole online (w Chorwacji stacjonarnie uczą się tylko klasy 1-4 szkoły podstawowej). Był czas na rozmowę, sesję pytań i odpowiedzi a nawet krótki quiz Kahoot, przygotowany przez chorwackich uczniów. Nasi uczniowie wypadli wyśmienicie! Lekcja odbyła się w ramach projektu ‘Virtual English Class’ i przy zaangażowaniu mgr Edyty Bacior oraz mgr Jeleny Kovacevic.

M89.EU Marcin Rał

Informatyk, programista, administrator systemów informatycznych, nauczyciel przedmiotów informatycznych fb.me/marak89 m89.eu