Kresy - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

Kresy

Zakończyła się kolejna edycja akcji, której celem jest pomoc dla Polaków mieszkających na wschodnich kresach dawnej Rzeczypospolitej. Po raz kolejny czynnie włączyła się w nią społeczność Zespołu Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Żarkach.

Akcja zakończyła się 18 października. I właśnie 18 października koordynator szkolny Alicja Misiak wraz z uczniami klasy 1 abp przekazali zebrane dary do Starostwa Powiatowego w Myszkowie. Dziękujemy wszystkim wychowawcom, rodzicom i dzieciom za wsparcie i dary serca . Zgromadzone w ramach zbiórki „Pomagamy Polakom mieszkającym na Kresach” dary trafią na Wileńszczyznę, Ukrainę i Białoruś.

M89.EU Marcin Rał

Informatyk, programista, administrator systemów informatycznych, nauczyciel przedmiotów informatycznych fb.me/marak89 m89.eu