„CZYTAM SOBIE W SZKOLE…” - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

„CZYTAM SOBIE W SZKOLE…”

Drodzy Uczniowie, Szanowne Grono Pedagogiczne!

Czas na podsumowanie naszej Akcji Czytelniczej „Czytam sobie w szkole…” z sesją fotograficzną zorganizowanej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Akcja polegała na indywidualnej lub grupowej sesji fotograficznej na terenie Szkoły, w których brali udział zaczytani w książkach najwierniejsi fani i ambasadorzy szkolnej biblioteki z charakterystycznym ich atrybutem. Cieszymy się bardzo, że mimo licznych obowiązków, przystąpiliście chętnie do tego szlachetnego przedsięwzięcia!

Mamy nadzieję, że grono wielbicieli książek sukcesywnie będzie się powiększało…

Wszystkim zaangażowanym Uczniom i Nauczycielom serdecznie dziękujemy!

Jury w składzie: Pani dyrektor Danuta Służałek-Jaworska, Pani wicedyrektor Anna Dzieża, Pani Donata Kawecka, Pani Jolanta Zamora, Pani Aneta Tyras przyznało następujące miejsca

I miejsce: Wiktoria Wystrychowska kl. II ABP, Amadeusz Radosz kl. II ABP

II miejsce: Julia Sprawka kl. IV TGP, Patryk Kwarciak i Kornel Liszczyk kl. IV THI

III miejsce: Martyna Pietrakowska, Jagoda Noszczyk kl. I A, Szymon Okularczyk kl. I THI

Wyróżnienie: kl. IV TGP (Angelika Rasztabiga, Hubert Smoleń, Kuba Strzelczyk, Oliwia Łukasik, Julia Sprawka, Martyna Lampa, Gabriela Ptak, Wiktoria Podsiadło, Martyna Żurawska, Maksymilian Warwas)

Dziękujemy także za udział: Alicja Szczepanek, Barbara Zazdroz, Antoni Morel, Aleks Dłubała, Maksymilian Sergiel, Katarzyna Szewczyk, Karol Podsiadlik, Julia Przyborowska, Nikola Kwiecińska, Patrycja Beleć, Maja Szczeblewska, Julia Kępka, Karolina Florek, Daria Żurawska, Natasza Karkowska, Daria Stodółkiewicz, Szymon Walasek, Vanessa Kotyrba, Marta Fiutek, Alan Majuch, Bartosz Ludwig, Anna Zając, Patrycja Kołacz, Maja John, Magdalena Radosz.

Jolanta Zamora