Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa - ZS Zarki

Menu główne:

"Kto czyta książki, żyje podwójnie."

Umberto Eco

Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w roku szkolnym 2016/2017 przystąpił do projektu Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa.

Zdobyliśmy dotację celową w kwocie 15 tys. złotych na zakup nowości wydawniczych (książek niebędących podręcznikami) w ramach programu wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” – Priorytet 3.

Program ma na celu wspieranie w zakresie rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję czytelnictwa dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych. Termin realizacji dotacji: do 31 grudnia 2016 r.

W ramach projektu sukcesywnie uzupełniamy zbiory biblioteczne nowościami książkowymi, beletrystyką, bestsellerami, lekturami oraz literaturą rozwijającą zainteresowania uczniów. W planach mamy zakup ponad 500 książek.

Wszystkich czytelników zapraszamy do zapoznania się z nową oferta wydawniczą naszej biblioteki.